Specjalista ds. kontroli - Warszawa

Solid Security Sp. z o.o

02-676 Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: 02-676 Warszawa

Poszukiwana osoba na stanowisko: Specjalista ds. kontroli

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad świadczeniem usług ochrony w miejscach ich realizacji na terenie całego kraju
  • Weryfikacja stwierdzonych rozbieżności z osobami odpowiedzialnymi za poprawność świadczenia usług
  • Prowadzenie ewidencji przeprowadzonych kontroli wraz z ich wynikami
  • Raportowanie wykonanej pracy do przełożonego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w jednej z czołowych firm świadczących usługę ochrony osób i mienia
  • Możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery w różnych obszarach branży ochrony osób i mienia
  • Duży zakres samodzielności, przyjazną atmosferę pracy

Wymagania:

  • Niekaralność
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność (gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie kraju)
  • Zaangażowanie, sumienność i spostrzegawczość
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Dobra znajomość obsługi komputera i programu MS Office
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu.

Złożenie dokumentów aplikacyjnych na wskazane w ogłoszeniu stanowisko stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w toku postępowania rekrutacyjnego, w którym Pani/Pan aplikuje.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.