Specjalista ds. kontroli jakości

Gi Group Poland S.A.

Żabia Wola, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Żabia Wola
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • weryfikacja towaru pod kątem reklamacji jakościowych i ilościowych,
  • ocena materiału w zakresie zgodności z wymaganiami wewnętrznymi i normami,
  • bieżąca kontrola jakości dostaw,
  • udział w walidacji próbek dla nowych dostawców /artykułów,
  • udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych,
  • nadzór nad przyrządami kontrolno-pomiarowymi w obszarze kontroli jakości i produkcji.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • znajomości rysunku technicznego i tolerancji wymiarowych,
  • umiejętności obsługi przyrządów pomiarowych,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • mile widziana podstawowa znajomość zagadnień z metrologii

CO OFERUJEMY?

  • pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych,
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość korzystania z oferty funduszu socjalnego (np: dofinansowanie do karty sportowej, wypoczynku pracownika i jego dzieci, bilety do teatru / kina, dofinansowanie do Świąt).

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.