ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. kontroli jakości

Miejsce pracy: Głuchów, Łódź, Skierniewice, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki

Twoje Zadania:

  • Odpowiedzialność za osiąganie celów jakościowych związanych z procesami i artykułami
  • Monitorowanie i wspomaganie dostawców usług związanych z projektami, analizami i kluczowymi wskaźnikami wydajności
  • Ściśła współpraca z kierownikiem budowy
  • Umiejętność tworzenia i prezentowania wyników analiz i raportów
  • Gotowość do cyklicznych podróży w celu utrzymywania kontaktu ze współpracownikami

Szukamy osób które:

  • Ukończyły studia wyższe (kierunek: administracja biznesowa lub pokrewne)
  • Posiadają 2 - 4 letnie doświadczenie zawodowe i potrafią udowodnić swoja fachową wiedzę w zakresie zarządzania jakością
  • Biegle posługuja się językiem polskim i angielskim, znajmość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Są przedsiębiorcze, wykorzystują swoją inicjatywę i stosują proaktywne podejście do swojej pracy
  • Mają wiedzę na temat narzędzi i metod analizy procesów i poprawy jakości
  • Potrafią korzystać z narzedzi pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy:

  • Pracę, w której możesz liczyć na zaufanie, informację zwrotną, pozytywną i inspirującą atmosferę
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie w dziedzinie mody online
  • Pakiet benefitów
  • 40% zniżki na zakupy u lidera z branży modowej, zniżki od partnerów zewnętrznych, świetny sprzęt informatyczny
  • Elastyczny czas pracy
  • Mentoring i możliwości rozwoju osobistego oraz międzynarodowy zespół ekspertów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials