Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Specjalista ds. kontaktów handlowych

02-304 WARSZAWA, mazowieckie

Acuarius Consulting Ziemowit Ekiert

Opis stanowiska pracy

- nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych,
- aktywny udział w kampaniach handlowych,
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
- praca stacjonarna ( w biurze ).

Wymagania

- łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów telefonicznych,
- dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
- dobra znajomość Microsoft Office.

Mile widziane
- znajomość języka obcego.

Oferujemy:
- umowa zlecenie,
- miłą i przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
- niezbędne narzędzia.

Acuarius Consulting specjalizuje się w doradztwie i pośrednictwie we współpracy... gospodarczej z zagranicą. Świadczymy usługi badania rynku, organizacji misji handlowych, wprowadzania produktów na rynek. Jesteśmy również agentem wielu firm z różnych branż oferując ich produkty na rynku polskim i za granicą.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
2.500,00 zł - 5.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta