Opis stanowiska pracy

- Nadzorowanie montażu konstrukcji stalowych i urządzeń IT w oparciu o rysunek techniczny

- Przygotowywanie harmonogramów prac

- Udział w spotkaniach technicznych z zamawiającym i podwykonawcami

- Nadzorowanie pod kątem jakości i terminowości prac

- Rozwiązywanie bieżących problemów pojawiających się na budowie

- Raportowanie postępów prac

- Opracowywanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania

- Wykształcenie wyższe na kierunku konstrukcyjno-budowlanym

- Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

- Doświadczenie w zakresie montażu konstrukcji stalowych i urządzeń IT

- Doświadczenie w zakresie tymczasowej organizacji ruchu

- Znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego – przynajmniej na poziomie B1/B2

- Prawo jazdy kat. B

- Zmysł techniczny oraz podstawowa znajomość CAD

- Znajomość prawa budowlanego, przepisów BHP

Prezentacja firmy

Alumbrados Viarios jest międzynarodową wiodącą firmą w branży ITS, reali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria