Specjalista ds. Kluczowych Klientów

U Jędrusia Sp. z o.o.

Kraków , Morawica, małopolskie

Opis stanowiska pracy

U Jędrusia sp. z o.o.
Poszukuje pracownika do którego zadań należeć będzie :

• Pozyskiwanie i obsługa bieżących Klientów
• koordynacja działań wewnętrznych, planowanie, raportowanie
• realizacja założonych celów sprzedażowych
• działanie w zorganizowanym zespole

w zamian oferujemy
• pracę w nieustannie rozwijającej się firmie, jednego z liderów branży spożywczej
• możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
• pracę w dobrej partnerskiej atmosferze

Wymagania

• dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
• umiejętności handlowe/negocjacyjne
• znajomość pakietu MS Office
• umiejętność analitycznego myślenia i planowania
• umiejętności organizacyjne, inicjatywa i zaangażowanie
• dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

Prezentacja firmy

Aktualnie firma U Jędrusia to jeden z największych i najbardziej znanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
docelowo na stałe
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
premia roczna, Karta Multisport i in.
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie