Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2017.

SPECJALISTA DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW I SIECI APTECZNYCH

Warszawa, Łódź, mazowieckie

UCB

Opis stanowiska pracy

teren woj. Łódzkiego, Mazowieckiego

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży w branży farmaceutycznej na rynku aptecznym;
  • umiejętność budowania efektywnych relacji z kluczowymi klientami;
  • wysoko rozwinięte umiejętności z zakresu negocjacji handlowych;
  • orientacja na wynik;
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • umiejętności interpersonalne: komunikatywność, wysoko rozwinięta umiejętność pracy w zespole, zarządzanie czasem, doskonała organizacja pracy;
  • znajomość regulacji prawnych w ramach obowiązujących dla branży farmaceutycznej;
  • etyczne podejście do biznesu;
  • dobra znajomość programów Excel i Power Point;
  • wykształcenie wyższe (ukończone studia wyższe);
  • prawo jazdy;
  • znajomość j. angielskiego w stopniu średniozaawansowanym

Zgłoszenia pisemne (C.V. oraz list motywacyjny), z dopiskiem Łódzkie/KAS prosimy przesyłać do dnia 6 października 2017

Prezentacja firmy

UCB is a global biopharmaceutical company
focusing on creating value for people... living with
neurology and immunology conditions.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Farmacja / Laboratorium , Praca Obsługa klienta , Praca Doradztwo / Konsulting