Specjalista ds. kart charakterystyki produktu - j. niemiecki

Katowice, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-6-63320

Dla naszego Klienta – wiodącego dostawcy rozwiązań technologicznych dla przemysłu ciężkiego, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. kart charakterystyki produktu z językiem niemieckim.

Klient nie wymaga wcześniejszego doświadczenia - zapewnione jest przeszkolenie.

Osoba na stanowisku odpowiedzialna będzie za wyszukiwanie, aktualizowanie i modyfikowanie kart bezpieczeństwa produktów - głównie dotyczących chemikaliów, w tym klejów, smarów, rozpuszczalników, olejów itp.

Aktualnie praca 100% zdalna, po okresie pandemii dostęp do pracy zdalnej w ustalonym wymiarze.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
- komunikatywny poziom angielskiego,
- dobra znajomość MS Office,
- mile widziane wykształcenie w kierunku technicznym.

Korzyści:
- praca dla firmy produkcyjnej o globalnym zasięgu,
- ekspozycja na współpracę z niemieckim oddziałem Klienta,
- atrakcyjny pakiet benefitów,
- praca w przyjaznym, ustrukturyzowanym środowisku,
- dostęp do pracy zdalnej.

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta