Specjalista ds. Kadr

cały region, wielkopolskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

4-12-53968
Wynagrodzenie: 4500 - 5500 PLN

Dla międzynarodowej firmy zlokalizowanej pod Poznaniem poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Kadr

Lokalizacja: Kostrzyn k. Poznania

Główne obowiązki:

- prowadzenie działań z zakresu administracji personalnej
- przygotowywanie, prowadzenie i weryfikacja dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, świadectwa pracy, aneksy, zaświadczenia), archiwizacja dokumentów
- obsługa kadrowa pracowników
- kontakt z ZUS, US, NBP i innymi jednostkami
- bieżąca współpraca z biurem rachunkowym, m.in. w kwestiach związanych z listą płac
- administrowanie systemem benefitów
- sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby firmy

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i rozliczania czasu pracy
- bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w grupie
- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność, samodzielność
- mile widziana znajomość języka anielskiego

Korzyści:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony, z perspektywą długofalowej współpracy
- atrakcyjny pakiet benefitów
- konkurencyjne wynagrodzenie
- pracę w stabilnej organizacji
- przyjazne środowisko pracy

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Doradztwo / Konsulting