Specjalista ds. Kadr - rekrutacja online

HRK S.A.

okolice Warszawy, mazowieckie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG. W związku z rozwojem swoich struktur, obecnie poszukujemy pracownika do oddziału zlokalizowanego na zachód od Warszawy, do objęcia stanowiska:

Specjalista ds. KadrMiejsce pracy: okolice Warszawy

Zakres obowiązków:

  • samodzielna obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
  • prowadzenie pracowniczych akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy,
  • nadzór nad ewidencją i rozliczaniem czasu pracy,
  • nadzorowanie badań lekarskich pracowników, szkoleń, współpraca z BHP,
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych  w systemie kadrowo-płacowym,
  • sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia (umów, aneksów, wypowiedzeń, świadectw pracy, itp.),
  • dokonywanie rozliczeń kadrowych (m.in. urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.),
  • rozliczanie czasu pracy (systemy: zmianowy/równoważny/podstawowy/zadaniowy),
  • przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników,
  • archiwizowanie dokumentów,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i komunikację w firmie.

Wymagania:

  • minimum 4 lata doświadczenia w pracy w dziale personalnym,
  • umiejętność profesjonalnej obsługi pracowniczej,
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość Programu Płatnik,
  • znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Excel,
  • zdolność szybkiego uczenia się,
  • pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów, dokładność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość korzystania z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych,
  • rozwój kwalifikacji zawodowych,
  • zniżki pracownicze,
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej LUXMED oraz programu MultiSport.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.