Opis stanowiska pracy

Dla Naszego klienta, firmy produkcyjnej z okolic Opola szukamy specjalisty ds Kadr i Płac

Zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (m.in. zatrudniania pracowników, rozliczenia umów cywilnoprawnych, ewidencja absencji, rozliczanie urlopów, rozliczania czasu pracy, wystawiania świadectw pracy, naliczania wynagrodzeń, prowadzenia dokumentacji płacowej, aktualizacja danych kadrowych i płacowych w systemie itp.)
  • współpraca z instytucjami: US, ZUS, PIP, UP, GUS, PFRON
  • obsługa PPK
  • przygotowywanie sprawozdań płacowych dla potrzeb wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze kadr i płac ( duża samodzielność)
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • biegła znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów kadrowo-płacowych
  • odpowiedzialność, sumienność, terminowość
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferta :

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów  dodatkowych
  • Praca w przyjaznym środowisku

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse