Specjalista ds. Kadr i Płac

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1175029

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa kadrowa pracowników: prowadzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, kontynuacją, rozwiązaniem stosunku pracy i umowy cywilnoprawne
  • kompleksowa obsługa płacowa: comiesięczne przygotowywanie i naliczanie wynagrodzeń oraz rozliczanie wynagrodzeń chorobowych i zasiłków
  • sporządzanie dokumentów podatkowych, rozliczeniowych i zgłoszeniowych do US i ZUS
  • obsługa programu PPK
  • zarządzanie benefitami pracowniczymi i ich comiesięczne rozliczanie
  • sporządzanie raportów kadrowo-płacowych wz. z bilansem rocznym
  • współpraca z działem Księgowości – przygotowanie PK wynagrodzeń oraz podzielników kosztów
  • przygotowywanie raportów/zestawień na potrzeby wewnętrzne Spółki i Grupy Kapitałowej sporządzanie sprawozdań i deklaracji do instytucji zewnętrznych: ZUS, US, GUS, PFRON
  • prowadzenie i rozliczanie ZFŚS
  • ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy
  • prowadzenie planu szkoleń pracowników zgodnie z obowiązującą procedurą Grupy Kapitałowej
  • prowadzenie dokumentacji wz. z praktyką/stażem dla studentów przygotowywanie i archiwizowanie dokumentacji zgodnie z regulacjami RODO

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe i min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków od osób fizycznych oraz ustawy zasiłkowej
  • znajomość programu Płatnik
  • znajomość zagadnień związanych z ZFŚS i PPK
  • dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Word i Excel
  • znajomość systemów kadrowo-płacowych - mile widziana znajomość systemu Comarh ERP Opitma
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dokładność i dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole, umiejętności interpersonalne.

Klient oferuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę, pełny wymiar czasu pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
  • elastyczny – ruchomy czas pracy
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • karta multisport
  • dofinansowanie wypoczynku z ZFŚS
  • dofinasowanie nauki języka
  • dofinansowanie studiów
  • własny duży monitorowany parking, w tym parking dla rowerów
  • wyjazdy integracyjne i udział w akcjach dobroczynnych i sportowych

Osoby zainteresowane, zapraszam do kontaktu.
Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland