Specjalista ds. Kadr i Płac

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac.

Informacje o kliencie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej .

Opis stanowiska

  • Samodzielne prowadzenie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy;
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników, naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych;
  • Udział w realizacji innych zadań działu personalnego, w szczególności w zakresie: realizacji procesów rekrutacyjnych oraz organizacji szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy w obszarze kadrowo-płacowym;
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ochrony danych osobowych;
  • Znajomość obsługi programu kadrowo-płacowego ENOVA oraz programu Płatnik;
  • Sumienność, odpowiedzialność, nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie karty Multisport;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Zdobywanie ciekawych doświadczeń;
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page