Specjalista ds. Kadr i Płac

Ziko Apteka Sp z.o o

Kraków, małopolskie

Polska firma Ziko Apteka Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się sieć ponad 200 aptek i ponad 50 punktów dermokosmetycznych na terenie całej Polski oraz apteka internetowa e-zikoapteka. Nasza działalność opiera się na trosce o dobro Pacjenta i dbałości o wysoką jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. To zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze wykorzystują swoje mocne strony, rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Rozliczanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych
  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z ustawą
  • Nadzorowanie terminowości przeprowadzenia szkoleń BHP
  • Nadzorowanie terminowości wykonania badań lekarskich
  • Naliczanie wynagrodzeń
  • Przygotowywanie zaświadczeń płacowych, zaświadczeń RP-7
  • Przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS
  • Przygotowanie deklaracji GUS
  • Przygotowanie deklaracji i rozliczeń PFRON (DEK, SOD)

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego CDN Optima oraz Płatnik
  • Dobra znajomość obsługi programu MS Excel
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Dokładność, staranność i terminowość
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Naszym Pracownikom zapewniamy:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając
przycisk aplikuj znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.