Specjalista ds. kadr i płac

Klient InfoPraca.pl

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Biuro rachunkowe poszukuje specjalisty ds. kadr i płac.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie list płac,
  • Tworzenie miesięcznych i rocznych deklaracji ZUS, PIT, PFRON,
  • Rozliczanie czasu pracy,
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Karnety sportowe,
  • Możliwość finansowania dodatkowych szkoleń,
  • Możliwość rozszerzania umiejętności na inne obszary (księgowość)
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze kadr i płac,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość przepisów prawa w zakresie kadr i płac,
  • Znajomość MS Office.

Prezentacja firmy

Pracodawca anonimowy.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat