Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży HoReCa poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej dla pracowników
  • rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie i księgowanie list płac
  • sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS
  • sporządzanie raportów kadrowo-płacowych
  • doradztwo w zakresie możliwości i rozwiązań z zakresu prawa pracy

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobrą znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • bardzo dobrą organizację pracy
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i nastawienie na współpracę

Nasz Klient zapewnia:

  • przyjazną atmosferę w zaangażowanym i profesjonalnym zespole ekspertów
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • biuro w świetnie skomunikowanej lokalizacji

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa