Specjalista ds. Kadr i Płac

HR SIGMA

Cieszyn, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Cieszyn

Zadania:

  • kompleksowa obsługa pracowników pod kątem dokumentacji kadrowej,
  • sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy,
  • sporządzanie i weryfikacja list płac,
  • prowadzenie oraz rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników tj. akta osobowe, umowy cywilnoprawne,
  • sporządzanie dokumentów oraz tworzenie sprawozdań do ZUS, GUS, PFRON, US, Urzad Wojewódzki
  • monitorowanie terminów badań wstępnych, okresowych kontrolnych, ważności orzeczeń lekarskich, szkoleń BHP, oraz prowadzenie ewidencji w tym zakresie,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • terminowe i prawidłowe sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS oraz podatku
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych i właściwe ich zastosowanie w praktyce

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość prawa pracy i przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych,
  • znajomością rozliczania czasu pracy
  • umiejętność przygotowania i naliczania listy płac,
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów Word i Excel,
  • dobra organizacja w samodzielnym w działaniu, odpowiedzialność, sumienność i terminowość

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w energicznym i przyjaznym otoczeniu
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • ambitne zadania, możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

Klauzula RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA