Specjalista ds. kadr i płac

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • Obsługa kadrowa (sporządzanie umów o pracę, cywilnoprawnych i pozostałych dokumentów związanych z zatrudnieniem, realizacja spraw pracowniczych)
  • Obsługa płacowa (naliczanie wynagrodzeń oraz dodatkowych świadczeń, sporządzanie deklaracji ZUS i PIT, księgowanie listy płac)
  • Raportowanie, przygotowywanie zestawień dla kadry zarządzającej
  • Obsługa PPK
  • Zarządzanie grupowym ubezpieczeniem pracowników
  • Działania administracyjne

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Wyższe wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość Prawa Pracy, Ubezpieczeń Społecznych i zasad naliczania wynagrodzeń
  • Praktyczna znajomość regulacji podatkowych dotyczących świadczeń na rzecz pracowników
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz organizacyjne
  • Dokładność i sumienność w pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zatrudnianiu obcokrajowców

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio w firmie
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie analogiczne do posiadanego doświadczenia
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials