Specjalista ds. Kadr i Płac - rekrutacja online

HRK S.A.

Radom, mazowieckie

HRK S.A.

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy działającej w branży usług związanych z wynajmem i serwisem odzieży roboczej, ochronnej i szaf odzieżowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i PłacMiejsce pracy: Radom

Zadania:

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • Naliczanie wynagrodzeń z umów o pracę i umów cywilnoprawnych
  • Sporządzanie i weryfikacja listy płac
  • Obsługa rozliczeń z PFRON
  • Sporządzanie i weryfikowanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów  rozliczeniowych (ZUS, PIT)
  • Sporządzanie sprawozdań statystycznych
  • Obsługa systemu kadrowo – płacowego Symfonia kadry i płace oraz programu Płatnik
  • Rekrutowanie pracowników, współpraca z agencjami pracy
  • Załatwianie wszelkich niezbędnych formalności dot. zatrudniania cudzoziemców oraz legalizacji pobytu
  • Wsparcie działu Księgowości
  • Przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby Zarządu

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatkowych, oraz ustawy o rehabilitacji i zatrudnianiu osób niepełnosprawnych
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa dot. zatrudniania i legalizacji pobytu cudzoziemców
  • Bardzo dobra znajomości programu Płatnik i Symfonia
  • Wykształcenie wyższe
  • Samodzielności, systematyczności i terminowości
  • Zdolności analityczne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia wprowadzające
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i kształcenia się
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.