Specjalista ds. Kadr i Płac oraz ds. Księgowych

BBR Biuro Biegłego Rewidenta Sp. z o.o.

Lublin, 20-022, lubelskie

Opis stanowiska pracy

• prowadzenie akt osobowych pracowników,
• sporządzanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem,
• samodzielne naliczanie wynagrodzeń oraz dokonywanie potrąceń zgodnie z przepisami,
• sporządzanie deklaracji i sprawozdań do ZUS, US, GUS, PFRON,
• bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
• prowadzenie KPiR

Wymagania

• doświadczenie zawodowe min. 3 lata,
• znajomość obowiązujących przepisów z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych,
• mile widziana znajomość programu ERP Optima,
• znajomość programu Płatnik, pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Poszukujemy Specjalisty ds. Kadr i Płac oraz ds. Księgowości

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja