Cyclad Sp. z o.o.

Specjalista ds. IT

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Piaseczno

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems

Dla naszego Klienta, który zajmuje się działalnością handlową, produkcyjną, doradczą i usługową poszukujemy Specjalisty ds. IT. Firma specjalizuje się w kompleksowych dostawach podzespołów do: energoelektroniki, elektroniki, automatyki i elektrotechniki.

Opis stanowiska:

  • Zarządzenie infrastrukturą IT
  • Obsługa systemu EPR
  • Wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych

Wymagania:

  • Znajomość systemów operacyjnych i aplikacji firmy Microsoft oraz Linux
  • Wiedza w zakresie budowy i działania sieci komputerowych
  • Podstawowa znajomość systemu wirtualizacji Hyper-V
  • Znajomość budowy i działania urządzeń IT
  • Znajomość języka SQL
  • Mile widziana podstawowa znajomość Visual Studio (Winforms, C#)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Dobre warunki finansowe i warunki pracy
  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego
  • Po okresie próbnym możliwość otrzymania mieszkania służbowego
  • Benefity: Multisport, opieka medyczna LuxMed, bilety na wydarzenia kulturalne, spotkania integracyjne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.