Specjalista ds. IT i Cyberbezpieczeństwa

Risk-Vision

00-124, Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Administracją systemami Windows, Linux, VMWare, VirtualBox,

• Przygotowanie i kontrola przestrzegania standardów i procedur bezpieczeństwa,  dbanie o cyberbezpieczeństwo,

• Wsparcie pracowników firmy w bieżących problemach,

• Konfigurowanie i testowanie nowych rozwiązań oraz funkcjonalności aplikacji (w środowisku testowym i produkcyjnym),

• Analiza wyników testów, rozwiązywanie problemów, a także opracowywanie dokumentacji i procedur,

• Zapewnienie sprawnego funkcjonowania i rozwoju systemów IT,

• Wiedza oraz praktyczne doświadczenie z zakresu bezpieczeństwa danych osobowych w systemach informatycznych – data protection, data privacy

Wymagania

• Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarach związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem informacji i analizą środowiska informatycznego,

• Wykształcenie wyższe o kierunku informatyki, elektroniki (kierunki pokrewne),

• Język angielski na poziomie B1/B2 oraz posiadasz umiejętność korzystania z dokumentacji w języku angielskim,

• Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,

• Otwartość na współpracę z ludźmi,

• Chęć rozwoju oraz poszerzania wiedzy z nowych obszarów i technologii,

• Wysoki poziom odpowiedzialności i zaangażowania w systematycznym wykonywaniu obowiązków,

• Umiejętność pracy pod presją czasu,

Prezentacja firmy

Risk Vision - Wizja Twojej przyszłości <br/>Nasza misja jest prosta. Zmi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Kwartalne i świąteczne
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Project Management, Praca Inne