Specjalista ds. inwestycji i modernizacji zakładu

Trenkwalder

Jastrowie, Złotów, Szczecinek, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Jastrowie, Złotów, Szczecinek
Obowiązki:
  • prowadzenie projektów inwestycyjnych i działań modernizacyjnych na terenie trzech zakładów produkcji (budżetowanie, negocjowanie cen zakupów, odbiór i rozliczanie projektów),
  • optymalizacja procesów w firmie (obszar: produkcji, logistyki, magazynu) odbywających się na terenie zakładu,
  • współpraca z oddziałami firmy w zakresie realizacji inwestycji i planów modernizacji,
  • współpraca z podwykonawcami oraz negocjowanie warunków handlowych z dostawcami.

Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie w dziale technicznym, w firmie produkcyjnej,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi oraz w pracy z zespołami technicznymi,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego,
  • zorientowanie na realizację powierzonych zadań w określonych ramach czasowych,
  • dobra organizacja pracy własnej, terminowość, inicjatywa w działaniu, komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na stabilnych warunkach zatrudnienia,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premia uznaniowa,
  • możliwość awansu w strukturach firmy oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju w strukturach firmy (uczestnictwo w projektach rozwojowych oraz swoboda we wdrażaniu inicjatyw w dziale),
  • dużą samodzielność w działaniu oraz otwartość na inicjatywy mające na celu podniesienie sprawności funkcjonowania działu technicznego,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, mieszkanie służbowe, telefon, laptop itp),
  • pracę w dopasowanych do potrzeb godzinach pracy (elastyczność),
  • bogaty pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna,
  • miejsce pracy: województwo wielkopolskie, okolice Jastrowia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy