Specjalista ds. HR z j. niemieckim

Wrocław, dolnośląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

5-14-61388

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Obowiązki:
- odpowiadanie na zapytania związane z procesami HR
- administrowanie danymi w systemie - ich monitoring i aktualizacja
- zapewnianie wsparcia administracyjnego w różnych obszarach (m.in. zarządzanie podróżami służbowymi, rejestracja czasu pracy)
- udział w projektach wdrożeniowych i tranzycji

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języków: niemieckiego i angielskiego - warunek konieczny
- doświadczenie w pracy w środowisku SSC/BPO lub w dziale HR
- znajomość systemów ERP będzie atutem
- wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

Korzyści:
- Pakiet benefitów obejmujących opiekę medyczną,
- Możliwość dalszego rozwoju kariery,
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP
- Praca w centrum Wrocławia

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja