Specjalista ds. finansowych z j. Francuskim

Wrocław, dolnośląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

5-3-58206

Dla naszego klienta, który tworzy nową linię biznesową, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- prowadzenie analiz ekonomicznych i finansowych
- bieżący monitoring sytuacji rynkowej, potencjału gospodarczego i konkurencji
- negocjowanie z klientem warunków i cen produktów rynku finansowego
- analizowanie potrzeb inwestycyjnych firmy
- kontrola realizacji planów
- sporządzanie raportów i analiz finansowych
- kontrola kosztów
- współpraca z działem księgowości
- uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu lub planu wieloletniego

Wymagania:
- Znajomość języka angielskiego i francuskiego na poziomie zaawanswanym (min. B2) - warunek konieczny
- Znajomość programu MS Excel
- Doświadczenie na tego typu stanowisku będzie dodatkowym atutem
- Wykszałcenie kierunkowe (preferowany kierunek: zarządzanie / zarządzanie przedsiębiorstwem, finanse lub podobne)

Korzyści:
- Prywatna opieka medyczna
- Ubezpieczenie grupowe
- Karta Sportowa
- Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
- Praca z centrum miasta

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse