Specjalista ds. Finansów

Hays Poland

Kraków, śląskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1158534

Zakres obowiązków:
- monitorowanie procesów fakturowania / terminowe fakturowanie
- nadzorowanie zobowiązań finansowych
- praca na projektach/zleceniach klientów
- rozpoznawanie przychodów i kosztów
- współpraca z działem należności
- aktualizacja baz danych o faktury, umowy, kontrakty

Wymagania:
- rok doświadczenia pracy w obszarze Rachunkowości / Finansów / Księgowości
- język francuski (B2)

Oferta:
- praca zdalna z terenu Śląska lub Małopolski
- środowisko międzynarodowe
- szerokie możliwości rozwoju
- start od marca, kwietnia lub maja

Firma:
- międzynarodowe przedsiębiorstwo świadczące usługi technologiczne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland