Specjalista ds. elektroenergetyki

PG Energetyka Sp. z o.o.

26-600 Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:
- wycena prac związanych z budową sieci zewnętrznych, wewnętrznych, linii kablowych nn i SN,
- wycena prac związanych z budową instalacji elektrycznych w budynkach użyteczności publicznej, mieszkalnych i przemysłowych,
- przygotowywanie zapytań i zbieranie ofert od poddostawców urządzeń i systemów,
- przygotowywanie zapytań i zbieranie ofert od podwykonawców instalacji,
- kompletowanie ofert, weryfikacja zakresu i ceny,
- nadzór nad realizowanymi pracami

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe (elektryczne),
- mile widziana znajomość programu kosztorysowego NORMA,
- znajomość zagadnień z dziedziny energetyki

Prezentacja firmy

Naszą główną specjalnością jest wykonawstwo, remonty i modernizac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Energetyka