Specjalista ds. eksportu oraz sprzedaży krajowej

Met-Spos Bis Sp. z o.o.

Siedlce, 08-110, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Met - Spos jest firmą prywatną ze 100-procentowym udziałem kapitału polskiego, działającą na rynku od 1982 r. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Żelków-Kolonia, k/ Siedlec.

Od kilkudziesięciu lat specjalizujemy się w produkcji szerokiego asortymentu taczek tłoczonych i spawanych, wózków paszowych, narzędzi ręcznych oraz piecyków gospodarczych. Na przestrzeni tego czasu wyrobiliśmy własną i niepowtarzalną markę, stając się jednym z wiodących producentów narzędzi w kraju. Współpracujemy z ponad tysiącem Klientów w Polsce, zaopatrując jednocześnie wielu odbiorców na terenie Europy i Azji.

W związku z rozwojem poszukujemy kandydata/kę do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Żelków Kolonia k/Siedlec

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Podtrzymywanie współpracy oraz dbanie o zachowanie długofalowych relacji handlowych z aktywnymi kontrahentami.
  • Przygotowywanie ofert dla nowych i aktualnych klientów oraz udział w negocjacjach handlowych.
  • Opracowywanie strategii sprzedażowej oraz ich realizacja.
  • Kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień oraz reklamacji.
  • Monitorowanie rynku konkurencji oraz rozszerzanie asortymentu sprzedaży.
  • Kontrola stanu rozrachunków z kontrahentami.

Wymagania

  • biegła znajomość jęz. angielskiego (mile widziana znajomość jęz. rosyjskiego)
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi MS Office
  • predyspozycje do pracy w handlu (mile widziane)

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne