Opis stanowiska pracy

1-5-58651

Naszym Klientem jest firma Żabka Polska, firma o ugruntowanej pozycji lidera w branży convenience, która w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje

Specjalisty ds. Ekspansji.
Region: Lublin

Zakres obowiązków:
- Pozyskiwanie najlepszych lokalizacji pod sklepy spożywcze do 120 m kw powierzchni
- Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości
- Kompletowanie materiałów oraz tworzenie prezentacji dotyczących nowych lokalizacji
- Prowadzenie negocjacji dotyczących warunków umowy najmu lokalu
- Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z podmiotami związanymi z rynkiem nieruchomości
- Monitorowanie zmian na rynku nieruchomości oraz działań konkurencji

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku związanym z pozyskiwaniem lokali handlowych
- Dobra znajomość rynku nieruchomości oraz topografii miasta
- Umiejętność komunikacji oraz negocjacji warunków
- Umiejętność oceny potencjału lokalizacji
- Zorientowanie na osiąganie celu i realizację wyniku
- Znajomość pakietu MS Office
- Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
- Czynne prawo jazdy kat. B

Korzyści:
- Stabilna współpraca w oparciu o umowę B2B na czas nieokreślony
- Pełen pakiet szkoleń wdrożeniowych
- Wynagrodzenie zasadnicze wraz z atrakcyjną premią zależną od osiągniętych wyników
- Samochód służbowy do wykorzystania prywatnego, tablet/laptop oraz telefon
- Możliwość udziału w ciekawych projektach
- Indywidualnie dobrane dodatkowe benefity takie jak karta sportowa lub ubezpieczenie na życie

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena