Specjalista ds. Ekonomicznych Kontraktu - rekrutacja online

HRK S.A.

Płock, mazowieckie

HRK S.A.
Specjalista ds. Ekonomicznych KontraktuMiejsce pracy: Płock

Zadania:

  • Współtworzenie budżetu projektu wraz z Kierownikiem Kontraktu,
  • Planowanie harmonogramu sprzedaży i kosztów,
  • Miesięczna aktualizacja harmonogramu sprzedaży i kosztów,
  • Analiza odchyleń od budżetu,
  • Identyfikacja i analiza szans i ryzyka mającego wpływ na realizacje kontraktu,
  • Weryfikacja kosztów względem budżetu, analiza i dekretacja,
  • Analiza umów podwykonawczych pod katem finansowym.
  • Prowadzenie rozliczeń umów z partnerami firmy przy realizacji kontraktu,
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Kontraktu i Kierownikiem Kontraktu ds. Ekonomicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku ekonomicznym lub inżynierskie (mile widziane budowlane),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku na kontraktach budowlanych (preferowane budownictwo kubaturowe/przemysłowe),
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz analizę umów,
  • Praktyczna znajomość zasad księgowych,
  • Wiedza z obszaru rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • Umiejętność współpracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie po stronie Generalnego Wykonawcy w oparciu o umowę o pracę lub B2B (w zależności od preferencji kandydata),
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy oraz opiekę medyczną,
  • Zakwaterowanie w delegacji (o ile to konieczne) oraz samochód służbowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.