Specjalista ds. dokumentacji – branża telekomunikacyjna

FONON Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

FONON Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie należy do grupy kapitałowej WASKO S.A., która zatrudnia ponad 1000 pracowników w całej Polsce.

Spółka FONON w konsorcjum z firmą Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o. jako generalny wykonawstwa realizuje projekt pn. "Budowa infrastruktury systemu ERTMS/GSM-R na liniach kolejowych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w ramach NPW ERTMS Część 1 zamówienia" na zlecenie PKP Polskich Linii Kolejowych.

GSM-R to system bezprzewodowej łączności cyfrowej dla kolei, jeden z dwóch kluczowych elementów Europejskiego Systemu Zarządzania Ruchem Kolejowym ERTMS. System GSM-R zapewnia komunikację głosową oraz transmisję danych na potrzeby eksploatacji i utrzymania infrastruktury kolejowej oraz zarządzania ruchem pociągów.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania realizowane na tym stanowisku obejmują:

  • wsparcie kierownika projektu w zakresie pozyskiwania materiałów do przygotowania dokumentacji powykonawczej,
  • wykonywanie dokumentacji powykonawczych na podstawie projektów oraz wykonywanych prac,
  • wykonywanie przedmiaru/obmiaru robót i zestawień materiałowych,
  • standaryzację dokumentacji i weryfikację pod względem wymagań kontraktowych od strony administracyjnej,
  • zarządzanie i monitorowanie obiegiem dokumentacji tj. mi.in. odbiór dokumentacji od podwykoanwców, dystrybucja w zespole; odesłanie uwag do podwykonawcy,
  • przytotowanie protokołów przekazania zweryfikowanej dokumentacji do Klienta oraz pism przewodnich,
  • archiwizację dokumentacji,
  • stosowanie się do wymagań i procedur kontrakowych,
  • prowadzenie rejestru zmian do przekazanej dokumentacji,
  • raportowanie postępów prac.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego, preferowane kierunki łączności, teleinformatyczne, elektroniczne, elektrotechniczne, inżynieria środowiska, geodezja lub pokrewne techniczne,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, preferowana branża telekomunikacyjna lub inna budowlana,
  • dobrej znajomości AutoCAD,
  • bardzo dobrej znajomości MS Office (Word, Excel),
  • zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • terminowości wykonywania zleconych zadań,
  • rzetelności,
  • skrupulatności.

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe w roli Asystenta Projektanta lub we wsparciu realizacji inwestycji liniowych,
  • doświadczenie zawodowe w kosztorysowaniu,
  • znajomość podstaw budowy sieci telekomunikacyjnych w tym FTTH.

Oferujemy:

  • pracę w spółce Fonon Sp. z o.o. należącej do GK WASKO realizującej projekty z obszaru informatyki i automatyki dla wielu branż,
  • będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleń oraz współpracę z naszymi Ekspertami,
  • dajemy możliwość dalszego rozwoju np. w dziale projektowym lub przy nadzorze nad realizacją inwestycji,
  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.