Specjalista ds. danych podstawowych SAP w Dziale Zakupów

Stobno, Piła, Powodowo, Wolsztyn, Żabinko, k., Poznań, wielkopolskie

Xella Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Dbanie o terminowość oraz poprawność danych podstawowych w systemie SAP
  • Tworzenie nowych indeksów w systemie SAP
  • Zakładanie nowych kontrahentów
  • Bieżąca analiza zapotrzebowań (PR-ek)
  • Realizacja procesu zakupowego dla zakładów: negocjacje, wystawianie zamówień (PO) i wysyłanie do dostawcy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy w systemie SAP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (mile widziane)
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane)
  • Prawo jazdy kat B
  • Znajomość MS Office
  • Sumienność, skrupulatność i systematyczność
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdolności analityczne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenia na życia, opieki medycznej ENEL-MED, karty sportowej)
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Miejsce pracy w jednym z zakładów produkcyjnych Xella: (Ostrołęka, Sieradz, Piła (Stobno), Milicz, Powodowo (Wolsztyn), Iława, Pasym, Michałów-Reginów (Wieliszew), Żabinko, Radom, Trzciniec, Teodory)

Xella Polska Sp. z o.o. - międzynarodowa firma - producent nowoczesnych systemów ... budowlanych, oferuje energooszczędne materiały budowlane: Ytong, Ytong Multipor, Ytong Energo i Silka. Priorytetami Xelli są jakość produkcji – polskie zakłady były wielokrotnie nagradzane w tej kategorii; a także profesjonalne wykonawstwo – od 2012 roku dostępna jest innowacyjna usługa „szkolenie na budowie”, Xella rozwija również autorski program edukacyjny dla szkół i uczelni technicznych – Akademia Murowania Silka Ytong. Więcej informacji w serwisach: www.ytong-silka.pl,
www.budowane.pl, www.ZdrowaBudowa.pl, www.akademiamurowania.pl.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Zakupy / Zaopatrzenie , Praca Logistyka , Praca IT - Bazy danych