Specjalista ds. danych podstawowych SAP w Dziale Zakupów

Xella Polska Sp. z o.o.

Stobno, Piła, Powodowo, Wolsztyn, Żabinko, k., Poznań, wielkopolskie

OBECNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Stobno, Piła, Powodowo, Wolsztyn, Żabinko, k., Poznań

Zadania:

  • Dbanie o terminowość oraz poprawność danych podstawowych w systemie SAP
  • Tworzenie nowych indeksów w systemie SAP
  • Zakładanie nowych kontrahentów
  • Bieżąca analiza zapotrzebowań (PR-ek)
  • Realizacja procesu zakupowego dla zakładów: negocjacje, wystawianie zamówień (PO) i wysyłanie do dostawcy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy w systemie SAP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (mile widziane)
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane)
  • Prawo jazdy kat B
  • Znajomość MS Office
  • Sumienność, skrupulatność i systematyczność
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdolności analityczne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenia na życia, opieki medycznej ENEL-MED, karty sportowej)
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Miejsce pracy w jednym z zakładów produkcyjnych Xella: (Ostrołęka, Sieradz, Piła (Stobno), Milicz, Powodowo (Wolsztyn), Iława, Pasym, Michałów-Reginów (Wieliszew), Żabinko, Radom, Trzciniec, Teodory)
Kim jesteśmy?
Xella Polska – jeden z największych i najbardziej doświadczonych producentów materiałów budowlanych w Polsce. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Xella Group, obecnego w 30 krajach świata.

Oferujemy markowe wyroby Ytong, Silka i Multipor, które stanowią spójny system budowlany umożliwiający budowę energooszczędnych budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej, wielkopowierzchniowych hal przemysłowych czy kompleksów handlowych.

Prowadzimy sprzedaż poprzez sieć dystrybucji na terenie Polski (obejmującą około tysiąca firm handlowych) oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina oraz w obwodzie Kaliningradzkim.

Mamy 12 nowoczesnych zakładów produkcyjnych w Polsce, zatrudniamy w kraju około 650 osób.