Specjalista ds. controllingu

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta mieszczącego się w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Controllingu.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

Na stanowisku Specjalisty ds. Controllingu będziesz odpowiadać za:

  • uczestnictwo w okresowym raportowaniu wyników spółki
  • dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy
  • analizowanie kosztów, przychodów, wydatków inwestycyjnych i wskaźników finansowych
  • udział w przygotowywaniu rocznego budżetu oraz kontrola jego realizacji wraz z miesięczną analizą odchyleń
  • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności produktów, kanałów dystrybucji, klientów, planowanych projektów bądź inwestycji
  • współpracę w tworzeniu i optymalizacji narzędzi oraz procesów raportowania
  • współpracę z osobami na różnych szczeblach w organizacji

Profil kandydata

Sprawdź, czy pasujesz do zespołu:

  • Maszdoświadczenienapodobnymstanowisku (w wewnętrznychdziałachkontrolingu, raportowaniulubanalizie) lubposiadaszdoświadczenie w księgowości, a myślisz o przebranżowieniusię - stawiamyrównieżnapotencjał
  • Znasz jeden z dwóch języków - angielski lub niemiecki
  • Bardzo dobrze obsługujesz program Excel (Power Query oraz BI - opcjonalnie)
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość i finanse)
  • Posiadasz wiedzę z zakresu analizy finansowej i rachunkowości zarządczej
  • Wykazujesz wysoki poziom zaangażowania i poczucia odpowiedzialności za wykonywane zadania

Oferujemy

Dołączając do zespołu zyskasz:

  • Stabilne zatrudnienie oparte na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie Controllingu
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich, aby nie martwić się o kwestie zdrowotne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kartę sportową
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page