Specjalista ds. Controllingu

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

  • Stabilna i międzynarodowa organizacja z obszaru Agro
  • Przygotowywanie analiz, raportów, uczestniczenie w procesie budżetowania

Informacje o kliencie

W związku z rozwojem Działu Księgowego poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisku Specjalisty ds. Controllingu.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie analiz i raportów finansowych;
  • Kontrola realizacji prognoz finansowych wraz z analizą odchyleń;
  • Analiza kosztów i proponowanie sposobów szukania optymalizacji;
  • Współudział w tworzeniu budżetu firmy;
  • Rekomendowanie działań usprawniających procesy.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, ekonomiczne;
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w obszarze controllingu, atutem będzie doświadczenie w firmie produkcyjnej;
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP;
  • Wysoka samodzielność, skrupulatność oraz nastawienie na usprawnianie działań.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie;
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Przejrzysty system wynagrodzeń;
  • Niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon komórkowy;
  • Szeroka oferta benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą, Multisport, bony świąteczne.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page