Specjalista ds. Controllingu

Poznań, wielkopolskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

  • Stabilna i międzynarodowa organizacja z obszaru Agro
  • Przygotowywanie analiz, raportów, uczestniczenie w procesie budżetowania

Informacje o kliencie

W związku z rozwojem Działu Księgowego poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisku Specjalisty ds. Controllingu.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie analiz i raportów finansowych;
  • Kontrola realizacji prognoz finansowych wraz z analizą odchyleń;
  • Analiza kosztów i proponowanie sposobów szukania optymalizacji;
  • Współudział w tworzeniu budżetu firmy;
  • Rekomendowanie działań usprawniających procesy.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, ekonomiczne;
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w obszarze controllingu, atutem będzie doświadczenie w firmie produkcyjnej;
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP;
  • Wysoka samodzielność, skrupulatność oraz nastawienie na usprawnianie działań.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie;
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Przejrzysty system wynagrodzeń;
  • Niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon komórkowy;
  • Szeroka oferta benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą, Multisport, bony świąteczne.

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Rolnictwo