Specjalista ds. Controllingu

Moltton

Bielsko-Biała, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • Obsługa procesów controllingowych na rzecz danego segmentu
  • Współudział w księgowym zamknięciu miesiąca i przygotowaniu raportu zarządczego z wynikami danego segmentu
  • Analiza kosztów i odchyleń poszczególnych działów, produktów, projektów
  • Udział w przygotowywaniu prognoz finansowych i budżetowych
  • Analiza kosztów wytworzenia produktów, kosztów stałych obszaru oraz ich porównywanie pomiędzy zakładami produkcyjnymi
  • Uczestnictwo w przygotowaniu sprawozdań finansowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej na analogicznym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2
  • Znajomość zagadnień rachunkowości zarządczej i analizy finansowej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel oraz MS Power Point
  • Pracowitość i rzetelność w realizacji powierzonych zadań
  • Otwartość i elastyczne nastawienie do zmian
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Umowę o pracę,
  • Duże możliwości rozwoju,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton