Specjalista ds. Controllingu - energetyka

Oświęcim, małopolskie

Moltton

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie rozliczeń z kontrahentami,
  • Wsparcie w księgowym zamknięciu miesiąca,
  • Przygotowywanie raportów dotyczących wyników,
  • Tworzenie modeli finansowych dla przedsięwzięć inwestycyjnych,
  • Prognozowanie krótko, średnio i długoterminowe,
  • Współpraca w zakresie przygotowania danych finansowych do URE,ARE,ERU

Wymagania

Wymagania:

  • Preferowane min. roczne w firmie produkcyjnej o profilu energetycznym,
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze controllingu),
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2,
  • Orawo jazdy kat. B,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym naciskiem na Excel,
  • Mile widziana znajomość prawa energetycznego,
  • Rzetelność, dokładność i pracowitość.

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji ... specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów.

Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia o nr. 7145
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse