Specjalista ds.celnych

Hays Poland

Ruda Śląska, śląskie

Hays Poland

Ruda Śląska
Ruda Śląska
NR REF.: 1129273

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Rudy Śląskiej, poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds.celnych.

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o zgodność działań firmy z wymogami prawa celnego – polskiego oraz międzynarodowego
  • Kontrola oraz przygotowywanie dokumentacji związanej z eksportem – wewnątrz oraz poza UE
  • Budowa relacji z urzędami celnymi
  • Wspieranie zespołu ekspedycji
  • Przygotowywanie magazynu do przyjmowania towaru T1

Wymagania:
    • Wiedza o imporcie towarów z Chin
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość systemów celnych: ECS, NCTS
    • Wysoka kultura osobista
    • Umiejętność samodzielnej pracy
    • Znajomość SAP
    • Znajomość regulacji celnych w eksporcie

  • Nasz klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie stałe oraz premie
    • Pracę w młodym, pozytywnym zespole
    • Ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i osób Ci bliskich
    • Bezpłatny transport pracowniczy z wybranych miast
    • Świeże warzywa i owoce

    Co powinieneś zrobić?
    Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
    Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
    Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
    Hays Poland

    Więcej ofert pracy od tego pracodawcy