Specjalista ds. Celnych

Logwin Poland Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.
Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno

Zadania:

  • Sporządzanie dokumentacji celnej i transportowej
  • Dokonywanie odpraw celnych w procedurach uproszczonych
  • Administracyjne zarządzanie zapasami w składzie celnym
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w celu uzyskania certyfikatów dla produktów, formularzy odpraw celnych etc.
  • Kontakt z przedstawicielami Urzędu Celnego

Oczekiwania:

  • Licencja agenta celnego
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość prawa celnego i zasad obrotu wewnątrzwspólnotowego
  • Znajomość procedur uproszczonych
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • Mile widziana znajomość obsługi programów do generowania zgłoszeń celnych (HUZAR)
  • Doświadczenie w zakresie użytkowania celnych systemów informacyjnych i pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz współpracy w zespole
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Sponsorowany pakiet medyczny z nieograniczonym dostępem do lekarzy opieki podstawowej oraz specjalistycznej
  • Dostęp do Funduszu Świadczeń Socjalnych oferującego m.in. dopłatę do karty sportowej Multisport, dofinansowanie wypoczynku własnego i dzieci, bony z okazji świąt Bożego Narodzenia i inne
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.