Opis stanowiska pracy

9-10-57033

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Specjalista ds. BHP

Główne zadania:

- prowadzenie dokumentacji BHP
- prowadzenie szkoleń BHP
- wykonywanie wewnętrznych audytów BHP i ergonomii pracy
- sporządzanie dokumentacji powypadkowej
- dokonywanie oceny i dopuszczanie do użytku nowych maszyn i urządzeń
- reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi odpowiedzialnymi za obszar BHP
- dbanie o środowisko i higienę pracy
- raportowanie i analiza danych na potrzeby przełożonego i innych działów

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe
- znajomość przepisów, wymogów prawnych i aktualnych regulacji z zakresu BHP i ergonomii pracy
- doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku w firmie produkcyjnej
- znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
- umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office
- zaangażowanie i odpowiedzialność

Korzyści:
- praca w stabilnej firmie w ramach umowy o pracę
- udział w projektach związanych z wdrażaniem nowych rozwiązań i optymalizacją
- pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie)
- praca od 8:00 do 16:00

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Kontrola jakości , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis