Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/11/2018.
Oferta wyróżniona

Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

Kraków, małopolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów, firmy informatycznej wchodzącej na polski rynek i budującej nowe centrum technologiczne w Krakowie, szukamy ...

Specjalisty ds. Bezpieczeństwa IT

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Zarządzanie chmurą publiczną
  • Zapewnienie bezpieczeństwa w procesie tworzenia aplikacji, hurtowni danych oraz chmur publicznych.
  • Zarządzanie systemami IDS / IPS / firewall w  środowisku chmurowym
  • Badaniu i analiza przyczyn źródłowych dotyczących incydentów, wypadków oraz ich monitorowanie
  • Kontrola scenariuszy reakcji na cyberzagrożenia w ramach planów awaryjnych

Wymagania:

  • Dobra znajomość IaaS, PaaS i SaaS
  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami IDS / IPS / firewall
  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w branży IT
  • Co najmniej 6 lat doświadczenia w cyberbezpieczeństwie
  • Doświadczenie w prowadzeniu i koordynowaniu projektów IT
  • Dobra znajomości języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę bądź B2B
  • Pakiet benefitów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nowoczesne biuro w samym centrum Krakowa

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy