Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego Klienta - amerykańskiej korporacji - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie systemem benefitów pracowniczych
  • Sporządzanie zestawienia VAT
  • Obsługa świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Skanowanie dokumentów
  • Wdrażanie zmian i usprawnień w procesach administracyjnych
  • Wsparcie menedżerów w zakresie administrowania czasem pracy w systemie TETA ME
  • Wsparcie w procesie onboardingu

Wymagania:

  • Język angielski biegły w mowie i piśmie
  • Myślenie procesowe/systemowe
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę kodeksową; pierwsza na 3 miesiące
  • Wynagrodzenie: 4500 PLN brutto
  • Dofinansowanie do benefitów : karty MultiSport, ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Pracę w międzynarodowym, multikulturowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
4.500,00 zł - 4.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca HR / Kadry / Rekrutacja