Specjalista ds. Automatyki

Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja

Warka, mazowieckie

Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce. Mamy 5 browarów w takich lokalizacjach jak: Żywiec, Warka, Elbląg, Leżajsk i Cieszyn. Zatrudniamy w nich blisko 1 000 pracowników.

Z sukcesem łączymy tradycje piwowarskie z nowoczesną wiedzą techniczną. W swoim portfolio mamy takie marki jak: Żywiec, Heinkenen, Desperados, Warka, Tatra, EB, Specjal, Leżajsk, Brackie, Królewskie, Dziki Sad.

Łańcuch dostaw Grupy Żywiec regularnie otrzymuje nagrody „Doskonałość TPM” – Japońskiego Instytutu za najbardziej efektywne rozwiązania produkcyjne i zajmują czołowe miejsca w rankingach browarów Grupy Heineken.

Miejsce pracy: Warka

Opis stanowiska

  • Zapewnienie ciągłości ruchu linii produkcyjnych
  • Planowanie i nadzorowanie gospodarki konserwacyjno-remontowej elementów automatyki na obszarze linii rozlewniczych
  • Usuwanie awarii maszyn i sprzętu, analiza przyczyn powstania awarii
  • Kalibrowanie sprzętu kontrolno-pomiarowego
  • Aktywny udział w remontach rocznych
  • Odpowiedzialność za dostępność części zamiennych na powierzonym obszarze
  • Uczestnictwo w działaniach zwiększających efektywność procesów
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników produkcyjnych
  • Współpraca w zespole oraz wspieranie lidera linii i inżyniera linii

Wymagania

  • Wykształcenia minimum średniego technicznego o profilu automatyka, mechatronika, elektronika, elektryka
  • Wiedzy z zakresu budowy maszyn i automatyki przemysłowej
  • Doświadczenia na stanowisku Automatyka - mile widziane
  • Uprawnień SEP, umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • Znajomości metod i systemów wspomagających utrzymania ruchu
  • Znajomości systemów sterowania PLC - SIMATIC S7
  • Umiejętność współpracy w zespole i pracy pod presją czasu
  • Znajomości jęz. angielskiego - mile widziana
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy: premia miesięczna, świąteczna (2 razy w roku) oraz nagroda roczna
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Pracę w zakładzie produkcyjnym o wysokim stopniu automatyzacji procesów technologicznych i z wdrożonym systemem Lean Managementu
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Dostęp do zbioru wiedzy w zakresie wymagań technicznych i technologicznych
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.