Specjalista ds. analiz logistycznych

GTV Poland Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa/ Pruszków, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa/ Pruszków
Region:

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną obejmującą usługi stomatologiczne oraz dostęp do bardzo szerokiego grona specjalistów
  • Dbałość o Twoje zdrowie – w każdy wtorek zapewnimy Ci świeże owoce i pomożemy wyrobić formę angażując w zawody sportowe poprzedzone treningami z kartą Multisport
  • Pomoc w dostaniu się do pracy na czas – będziesz mógł korzystać z bezpłatnego autobusu, którym po wyjściu z pracy, równie spokojnie wrócisz do domu

Zakres zadań do realizacji:

  • Projektowanie procesów magazynowych
  • Nadzór, analiza i optymalizacja pracochłonności procesów logistycznych oraz wykorzystania środków pracy
  • Uczestnictwo w projektach logistycznych
  • Uczestnictwo w rozwoju systemów informatycznych
  • Aktualizowanie zapisów dot. procesów oraz instrukcji
  • Sporządzanie raportów dot. funkcjonowania procesów, wydajności magazynów, kosztów logistycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Znajomość zagadnień związanych z analizą wydajności
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem, analizą i optymalizacją procesów
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Nastawienie na ciągłe doskonalenie procesów
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Znajomość systemu ExpertWMS oraz SAPBO będzie dodatkowym atutem
GTV Poland Sp. z o.o. Sp.k. GTV Poland Sp. z o.o. Sp.k. GTV Poland Sp. z o.o. Sp.k.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.