Specjalista ds. analiz finansowych i kontrolingu

Farmina Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zlokalizowana w Krakowie, Farmina sp. z o.o. to wyspecjalizowany producent wyrobów farmaceutycznych, budujący silną pozycję w wybranych segmentach rynku polskiego i zagranicznego.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ANALIZ I KONTROLINGU

Obowiązki:

  • uczestniczenie w przygotowywaniu rocznego budżetu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń;
  • analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.;
  • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji;
  • wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości: wyliczenia rezerw i odpisów aktualizacyjnych;
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów;
  • w przypadku grup kapitałowych uczestniczenie w okresowym raportowaniu do spółki matki według określonych standardów rachunkowości.

Wymagania:

  • znajomość zasad księgowości;
  • znajomość ustaw podatkowych (PIT, CIT, VAT);
  • znajomość zagadnień spółek prawa handlowego powiązanych kapitałowo;
  • znajomość języka angielskiego;
  • znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • długofalowe zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

Prezentacja firmy

Zlokalizowana w Krakowie, firma Farmina sp. z o.o. producent wyrobów far... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa