Specjalista ds. Administracyjnych z j. francuskim (finanse, bankowość)

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów znających j. francuski (na różnym poziomie), zainteresowanych zdobyciem doświadczenia zawodowego w dziedzinie finansów i bankowości, na stanowisku:

Specjalista ds. Administracyjnych z j. francuskim (finanse, bankowość)Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Sprawdzanie poprawności dokumentów i danych finansowych zgodnie z przyjętymi procedurami i politykami,
  • ocena potencjalnego ryzyka związanego z danym klientem,
  • aktualizowanie baz danych i dokumentacji,
  • tworzenie analiz i przygotowywanie tygodniowych/miesięcznych raportów,
  • odpowiadanie na zapytania przychodzące drogą mailową, telefoniczną lub w formie czatu,
  • stała współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Dobra znajomość j. francuskiego (co najmniej B1+/B2), umożliwiająca codzienną pracę z dokumentami i systemem,
  • dobra znajomość j. angielskiego (B2), pozwalająca na swobodną komunikację wewnętrzną,
  • dbałość o szczegóły, dokładność i rzetelność,
  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy z szczegółowo określonymi terminami i targetami,
  • motywacja i chęć do rozwoju.

Oferujemy:

  • Szkolenie przygotowujące do pełnienia obowiązków,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • konkurencyjne benefity pracownicze,
  • ściśle określony zakres obowiązków i jasną ścieżkę kariery,
  • możliwość pracy w elastycznym systemie godzinowym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.