Specjalista ds. Administracji

Michael Page

Płock, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, prestiżowej firmy z branży nieruchomości, poszukujemy Specjalisty ds. Administracji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży nieruchomości, będąca liderem w swojej specjalizacji. Organizacja charakteryzuje się dynamiką i efektywnością biznesu, jednocześnie dbając o wysokie standardy etyczne względem klientów i pracowników.

Proces rekrutacyjny przewiduje 3 etapy:
1) Rozmowa z naszym konsultantem (Katarzyna Bończewska),
2) Spotkanie z przyszłym bezpośrednim przełożonym (Dyrektor Obiektu) oraz test podstawowej znajomości Excell,
3) Rozmowa z HR Dyrektorem.

Opis stanowiska

  • Optymalizacja działań dot. utrzymania obiektów w obszarze organizacyjnym i administracyjnym,
  • Bieżący kontakt i obsługa najemców,
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • Koordynacja współpracy z dostawcami usług zewnętrznych na obiektach,
  • Zarządzanie przepływem informacji w komunikacji wewnętrznej,
  • Wspieranie dyrektora oddziału w codziennej pracy,
  • Tworzenie raportów i analiz,
  • Przygotowywanie prezentacji na potrzebę klienta wewnętrznego i zarządu,
  • Współpraca z działem księgowości w zakresie kontroli kosztów i realizacji budżetów,
  • Obsługa systemów informatycznych.

Profil kandydata

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku wsparcia administracyjnego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MsOffice (szczególnie program Excell),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Dobra orientacja w programach informatycznych i otwartość na naukę nowych systemów,
  • Wysoka kultura osobista i rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • Inicjatywa i doskonała organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię roczną,
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, świadczenia socjalne),
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na czas określony - 1 rok, kolejna na czas nieeokreślony),
  • Pracę w międzynarodowym, dynamicznym środowisku,
  • Interesujący zakres zadań oraz rozwój zawodowy w obszarze administracji.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Płock
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page