Specjalista ds. administracji

Gigaserwer Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Gigaserwer Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Firma Gigaserwer Sp. z o.o. jest prężnie działającym oraz rozwijającym się przedsiębiorstwem w zakresie dostawy wyspecjalizowanego sprzętu serwerowego w branży IT. W ofercie posiadamy sprzęt serwerowy dla małych i dużych firm z możliwością dowolnej konfiguracji. Dostarczamy wydajne serwery oraz stacje robocze o wysokiej mocy obliczeniowej zaprojektowane dla prostych jak i skomplikowanych zadań w hostingu, do wirtualizacji, chmury obliczeniowej, baz danych lub jako macierze dyskowe.

Miejsce pracy: Kraków – południe (Świątniki Górne)

Obecnie poszukujemy osoby, który dołączy do Naszego zespołu, jako Specjalista ds. administracji.

Zakres obowiązków:

• nadzór na prawidłowym obiegiem informacji i dokumentacji w Firmie,
• wsparcie organizacyjne oraz współpraca z działem sprzedaży oraz działem serwisu,
• sporządzanie dokumentów dla księgowości zgodnie z wyznaczonymi procedurami,
• archiwizowanie dokumentów, przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących bieżącej działalności Firmy,
• wprowadzanie dokumentów zakupowych i sprzedażowych do systemu księgowego oraz nadzór nad ich poprawnością,
• kontakt z urzędami, instytucjami oraz firmami zewnętrznymi,
• wsparcie działań marketingowych Firmy,
• przyjmowanie przesyłek przychodzących, przygotowywanie wychodzących (krajowych
i zagranicznych),
• bieżąca realizacja zadań wyznaczonych przez Zarząd Firmy.

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań,
• pracę w młodej prężnie rozwijającej się firmie, z możliwością rozwoju zawodowego,
• udział w szkoleniach branżowych,
• pracę stacjonarną w biurze (Świątniki Górne).

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• otwartość, komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• nastawienie na realizację wyznaczonych celów i wysoka motywacja do pracy,
• terminowość, poczucie odpowiedzialności, doskonała organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu,
• dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
• czynne prawo jazdy kat. B,
• komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Dodatkowe atuty:
• mile widziana znajomość programu SUBIEKT NEXO
• wiedza z zakresu hardware IT – sieci, sprzętu komputerowego, mile widziana wiedza z zakresu sprzętu serwerowego.