Specjalista ds. administracji z j.włoskim

Bielsko-Biała, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy świadczącej usługi finansowo-księgowe i kadrowo-płacowe, zlokalizowanej w Bielsku-Białej, poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. administracji kadrowo-płacowej z j.włoskim

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Wymagania

Obowiązki:

  • Obsługa Klienta włoskiego w obszarze Administracji Kadrowo-Płacowej
  • Kontakt z Klientem włoskojęzycznym
  • Obsługa systemów wspierających proces kadrowo-płacowy
  • Praca w oparciu o włoski kodeks pracy i regulacje Klienta

Wymagania:

  • Dobra znajomość j. włoskiego na poziomie min. B1 (warunek konieczny!)
  • Dobra organizacja oraz metodyczne podejście do pracy
  • Znajomość narzędzi MS Office – w szczególności Excel
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilną i długotrwałą współpracę
  • Szkolenia stanowiskowe (m.in. włoskie prawo pracy)
  • Umowę o pracę
  • Premię efektywnościową, wakacyjną oraz świąteczną
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych:
    - opiekę zdrowotną oraz raz w roku darmowy pakiet kompleksowych badań
    - bilety do kina, teatru, karnety do ośrodków sportowych,
    - kursy językowe (w całości finansowane przez pracodawcę),
    - stypendia za wyniki naukowe,
    - dla dzieci: kolonie oraz prezenty na święta,
    - możliwość skorzystania z kasy zapomogowo - pożyczkowej.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Rozwój w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wyzwania w dynamicznym zespole

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca HR / Kadry / Rekrutacja