SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI PROJEKTAMI I DOTACJAMI

InPhoTech Sp. z o.o.

Warszawa, Ołtarzew, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Informujemy, że w drugiej połowie 2019 roku przenosimy siedzibę główną do nowo wybudowanego innowacyjnego Centrum Badawczo-Rozwojowego w podwarszawskim Ołtarzewie.

  • Nowoczesny, dostosowany do potrzeb pracowników budynek
  • Nowy, duży parking dostępny dla pracowników
  • Bliskość Warszawy, kilka kilometrów od granic miasta (dogodny dojazd samochodem tuż koło obwodnicy Warszawy)
  • Dogodny dojazd z Warszawy, w przeciwnym kierunku niż tworzą się korki
  • Dogodny dojazd środkami komunikacji (autobus/pociąg)
  • Przyjazne, spokojne miejsce pracy, z dala od zatłoczonych części Warszawy

ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • Prowadzenie dokumentacji projektów z zasadami zgodnymi z przepisami i zasadami poszczególnych programów
  • Koordynowanie obiegu dokumentów projektowych
  • Monitorowanie wskaźników projektów
  • Archiwizacja dokumentacji
  • Wsparcie rozliczeń projektów pod względem finansowym
  • Administracyjne wsparcie zespołu badawczego podczas realizacji projektów
  • Wsparcie w przygotowywaniu pism, raportów, sprawozdań
  • Uczestnictwo w konferencjach i spotkaniach biznesowych
  • Współpraca z innymi zespołami i działami w firmie
  • Współpraca z ośrodkami badawczymi i przemysłowymi

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, odpowiedzialność, terminowość, sumienność, samodzielność
  • Doświadczenie w pracy w administracji lub w finansach
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Wysoki poziom zaangażowania w realizowane zadania
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Umiejętność działania pod presją czasu
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania pojawiających się trudności

KWALIFIKACJE BĘDĄCE DODATKOWYM ATUTEM:

  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Doświadczenie w realizacji projektów badawczych i inwestycyjnych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie firm
  • Uczestniczenie w opracowywaniu nowoczesnych rozwiązań na rynku fotoniki światłowodowej
  • Uczestniczenie w procesie dostarczania do przemysłu innowacyjnych i unikalnych rozwiązań w postaci nowoczesnych produktów lub licencji
  • Współpracę w tworzeniu Przemysłu 4.0
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, udział w szkoleniach, warsztatach, kursach
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wspólne wyjścia i wyjazdy integracyjne
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet socjalny

Dlaczego nie podajemy widełek płacowych?

Zapewne jesteś osobą, która nie chce stawiać ograniczeń swojemu rozwojowi, więc my nie będziemy stawiali ograniczeń w możliwym poziomie Twojego wynagrodzenia. Z tego właśnie powodu nie wskazujemy sztywnych widełek płacowych. Szukamy wyjątkowych osób, dlatego nasz proces rekrutacyjny jest również wyjątkowy. Jeśli chcesz być częścią zespołu dumnego z efektów swojej pracy oraz osiągać cele, o których niektórzy nawet boją się marzyć - to zapraszamy Cię do aplikowania do naszej firmy.

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesyłanie poniżej wymienionych dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim za pomocą przycisku "Aplikuj".

  • CV
  • List motywacyjny
  • Krótka prezentacja (np. w programie PowerPoint) wizji kandydata dotyczącej Jego działalności w naszej firmie
  • Referencje w postaci listu rekomendacyjnego (po polsku lub angielsku) lub kontaktu do osoby mogącej zarekomendować kandydata

Prezentacja firmy

InPhoTech Sp. z o.o. jest firmą typu spin-off, posiadającą status małego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa