Specjalista do wsparcia sprzedaży

Marbet Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna z 38-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i mebli, poszukuje doświadczonych Kandydatów na stanowisko:

Specjalisty do wsparcia sprzedaży

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska pracy:

  • wsparcie oraz doradztwa techniczne w zakresie produktów i ich zastosowań,
  • ofertowanie zapytań klientów w zakresie produktów,
  • współpraca z klientami w zakresie badania potrzeb oraz sugerowania rozwiązań zgodnie z ofertą,
  • analizowanie, raportowanie zapytań ofertowych, spływających ze zgłoszeń danych technicznych oraz udział w aktywnej współpraca z działem sprzedaży w celu realizowania złożonych zamówień,
  • czynny udział w szkoleniach produktowych ich zastosowaniu oraz możliwych innych rozwiązaniach,
  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji i kontaktów handlowych z kluczowymi klientami,
  • zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów, bieżąca współpraca z handlowcami pracującymi w terenie,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów, nadzorowanie przepływu informacji o rynku i klientach, aktualizowanie bazy klientów,
  • koordynowanie działań reklamacyjnych w zakresie produktów.

Wymagania:

  • znajomość specyfiki pracy z Klientem przez telefon,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz pozytywnie nastawienie do ludzi i pracy,
  • kreatywność i konsekwencja,
  • motywacja do pracy i nauki,
  • dobra znajomość pakietu Ms Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie techniczne.

Oferujemy:

  • praca w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • system wynagrodzenia stały i premiowy,
  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • pakiet medyczny,
  • ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane niniejszym stanowiskiem prosimy o przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, tj. CV i przesłanie ich poprzez przycisk "Aplikuj".

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2016 poz. 922)".

Prezentacja firmy

Firma Marbet z powodzeniem działa na rynku już od 35 lat z całkowicie po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting